Pozor: "Posuňte se vpřed: Nový směr pro váš online darovací cyklus!"

Náš projekt se zaměřuje na Dar odkazu který, není společnost, charita, multi-level marketing ani finanční pyramidou, nemáme provize ani bonusy. Jsme jednoduše skupina lidí, kde si každý pomáhá a tímto způsobem roste každý jako součást velké komunity.      

Chtěl bych se s vámi podělit o příležitost, kterou jsem objevil a která mi osobně přinesla mnoho benefitů v podobě finanční nezávislosti. Jsem součástí programu, který mi pomohl budovat stabilní a udržitelný příjem nezávislý na běžné práci.

Nemusíte se cítit povinni reagovat, ale pokud máte zájem, nebojte se mi napsat soukromou zprávu a já vám poskytnu další podrobnosti. Finanční nezávislost není pro každého a že každý má své vlastní cíle a priority.  Mám za sebou dlouhou cestu, ale věřím, že můj příběh a poznatky mohou být inspirací pro ty z vás, kteří hledají cestu ke svobodě v oblasti financí. Pokud máte zájem o setkání nebo konzultaci, neváhejte mě kontaktovat. 
  Děkuji vám za vaši pozornost.          

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

E-MAIL

TELEFON

POZNÁMKA

"Prosím, zanechte mi kontaktní údaje pro Skype, Telegram nebo WhatsApp a také napište, co vás zajímá. Vaše preference závisí na tom, co obvykle používáte, zejména pokud jste mimo Českou republiku."

O čem je tento web?

Tajemství 1:

Jak výdělávat peníze online

Klíčové myšlenky Daru odkazu jsou: 
 1. Prosperita a komunita: Dar odkazu podporuje "myšlení" prosperující komunity, kde lidé spolupracují a podporují se navzájem. 2. Globální působnost: Aktivita není omezena hranicemi a má členy po celém světě. 3. Jednoduchý model bez provizí: Nejde o společnost, charitu nebo marketingovou síť; nejsou zde žádné provize či bonusy, pouze lidé, kteří se vzájemně podporují. 4. Jednorázový dar a postup: Členové přispívají jednorázovým darem a postupují na desce, přičemž každý získává díky aktivitě. 5. Růst a odměna: Cílem je postoupit na střed desky a stát se Legendou, čímž získáváte odměnu od ostatních členů. 

Tajemství 2:

Jak výdělávat peníze online

Jsme hrdí na to, že jsme společenství s jednotnou vizí a vášní změnit životy a dosáhnout skutečného vlivu. S více než milionem členů ve více než 100 zemích, jsme vytvořili úžasnou sílu, která má již dosud pomáhala rozdělit více než 45 milionů dolarů mezi naše členy.
Každý z nás hraje důležitou roli v tomto procesu hojnosti a sdílení. Ať už jste novými členy naší komunity nebo dlouholetými podporovateli, vaše přítomnost a angažovanost jsou nepostradatelné pro naše společné úspěchy.
Proto vás srdečně zveme, abyste se připojili k nám a podíleli se na našich aktivitách, které nejenže podporují hojnost, ale také budují silné sociální vazby a společenství.
Přidejte se k nám a společně vytvořme pozitivní změny ve světě!

Tajemství 3:

Jak výdělávat peníze online

Naše cíle jsou jasné – chceme vám pomoci dosáhnout finanční stability, abyste mohli žít život plný radosti a svobody. S našimi osvědčenými tipy, nástroji a podporou se můžete vydat na cestu k finanční nezávislosti s jistotou a důvěrou.
  Celkově dárcovství peněz přispívá k vytváření silného a vzájemně propojeného společenství, které je schopné sdílet zdroje a podporovat se navzájem v době potřeby. Tím se vytváří udržitelný ekonomický systém, který přináší prospěch všem jeho členům.
  Dar odkazu je změna myšlení, kde se lidé spojují, aby PROSPEROVALI, nejen ABY PŘEŽILI
  Nemáme žádná omezení.
 

O čem je tento web?

 Zdravím vás všechny přátele a příznivci Gift od Legacy a rád bych vám něco řekl, co mám na srdci .Je opravdu čím dál více lidí, kteří to pochopili a jsou šťastní, že mohou být součástí tohoto projektu, jsou to lidé, kteří chtějí něco ve svém životě změnit nebo někomu pomoct, těmto lidem gratuluji a takové lidi hledejme. Rozhodně se nesnažme za každou cenu registrovat lidí, které chceme změnit my, protože takto to nefunguje, my jim k tomu můžeme pomáhat a děláme to rádi, ale ne je měnit my, to musí mít v sobě každý sám, ta touha změnit svůj život k obrazu svému je někdy víc než talent a vzdělání.

Karel Neuman

Zdravím všechny v naší skupině a dovolte mi poděkovat a pogratulovat všem , kteří se dnes opět podíleli na růstu svém, celého projektu Gift of Legacy , všem, kteří se stali Legendou a jejich dárek se jim teď bude 8x vracet a sami se přesvědčí o tom, jak vše funguje. Už nebudu ani jmenovat, protože je nás čím dál víc a mohla bych na někoho zapomenout. Krásná práce. Samozřejmě vítám i nově registrované členy i ty neregistrované, kteří si přišli pro získání více informací a je to jen na nich, jestli půjdou s námi dál a já vám to moc přeji. Mějme na mysli, že Platina je náš cíl. !!

Lucie Marková

Všem krásný večer Jsem moc rád,že jsem dostala příležitost zapojit se do Gift of Legacy.Šel jsem do toho v září a hned do desky Bronz, jelikož Uhelná ještě nebyla. Takže jsem šel s dárkem 2300,- a chvilku trvalo než se mi vklad vrátil. Dnes už mám zpět 5x 2300 a jelikož jsem šel i uhelnou cestou, tak i tam je to frkot. Minulý týden jsem dárek dostal 3x a dnes dokonce 4x

Jan Novák

Kolik bych měl darovat, abych se stal členem desky?

Budete potřebovat pouze jednorázovou investici ve výši 25 dolarů. S touto částkou vstoupíte na uhelnou desku a získáte 200 dolarů.      t.

Jak probíhá darování?

Darování se provádí přímo legendoví. Po vstupu na desku budete mít přístup k údajům legendy a budete muset požádat o přijímací údaje. Stačí provést svůj dar a legenda aktivuje váš účet.

Musím někoho doporučit?

Ne, abyste obdržel dar na uhelné desce, není potřeba nikoho doporučit. Nicméně, abyste postoupil na bronzovou desku, budete muset uvést alespoň 2 lidi. Doporučení dalších lidí není povinné, ale může vám pomoci postoupit na vyšší desky, kde jsou dostupné větší dary.

Dostanu podporu?

Ano, rozhodně. Budeme vás podporovat po celou dobu. Vítejte lidi z celého světa na našich webových stránkách a nabízíme podporu prostřednictvím 2 platforem: WhatsApp a Telegram.
  Nemějte obavy, budeme s vámi po celý proces aktivace vašeho účtu.